[11.08.2017] NEWS* Zapraszamy wszystkich do rejestracji, otrzymujesz pełny dostęp do serwisu*
Logowanie


Zarejestruj się 1/2


Rejestracja 2/2
Ostatni etap, weryfikacja konta. Otrzymasz od nas kod dostępu.
Zmiana hasła
Potwierdź tożsamość
Weryfikacja sms. Otrzymasz od nas kod dostępu. Po poprawnej weryfikacji wiadomość zostanie wysłana sponsorce.

BogateSponsorki

Jest to serwis umożliwiający wystawianie ofert sponsoringu przez kobiety. Rejestracja sponsorki to jedynie 200zł, dzięki czemu konta sponsorek są realne i nie porzucane. Dajemy możliwość kontaktu ze sponsorką za pomocą email lub sms, za naszym pośrednictwem. Nasze sponsorki chętnie i szybko odpisują na wiadomości.

Umożliwiamy kobietom szybki i łatwy kontakt z mężczyznami, poprzez zamieszczenie ogłoszenia sponsoringu. Nie jest to portal randkowy, a serwis ogłoszeń erotycznych, kobiety zamieszczające ogłoszenia chcą wyłącznie sexu i proszę to uszanować. Nasze kobiety "sponsorki" to kobiety zapracowane, nie mające czasu na randkowanie.

Rejestracja sponsorki

Rejestracja sponsorki wygląda inaczej, gdyż musi zostać wysłane do nas zdjęcie (My zakrywamy twarz w programie graficznym) oraz musi zostać uiszczona opłata w wysokości 200zł rejestracja i 50zł co miesiąc. Sponsorki proszone są o rejestrację oraz wiadomość do administracji, poprzez formularz kontaktowy.

Wiadomości email i sms

Jeśli chcesz się skontaktować ze sponsorką wpisz swój email i treść wiadomości, pamiętaj by opisać siebie, czego oczekujesz i co możesz dać w zamian, najlepiej jeszcze zdjęcie w postaci linka. Nie dajemy gwarancji, że sponsorka się Tobą zainteresuje, jeśli będzie zainteresowana odpisze na podadny email w formularzu. Po wysłaniu wiadomości otrzymasz propozycję kontaktu z losową sponsorką, która wyraziła chęć kontaktu w postaci SMS (za pośrednictwem BogateSponsorki.pl z naszym numerem telefonu, gdyż sponsorki nie chcą upubliczniać swojego, jeśli rozmowa będzie interesująca otrzymasz prywatny numer)