#1 Jak znaleźć sponsorkę?- Typy sponsorek

Przeglądasz internet w poszukiwaniu sponsorki, nie wiesz jak znaleźć sponsorkę? Nic trudnego, ponieważ trafiłeś na portal BogateSponsorki.pl

Chciałbyś zarobić dobre pieniądze, a twój sprzęt jest sprawny? Możesz spróbować sił w sex sponsoringu. Teoretycznie kobiety nie potrzebują częstego sexu i nie chcą zmieniać często partnerów, a tym samym nie płacić za sex. Praktycznie wygląda to inaczej, kobiety są bardzo chętne na sex i poznaniu sex przyjaciół, których nie łączą uczucia a jedynie przyjemność z „zabaw łóżkowych”. Młode kobiety nie muszą płacić za sex, gdyż z łatwością mogą znaleźć sobie partnera- są oczywiście wyjątki. Sprawa się komplikuje gdy chodzi o dojrzałe kobiety.

jak znalezc sponsorke
Sponsorki – jak znaleźć sponsorkę

Dojrzałe kobiety mają problem w znalezieniu mężczyzny. Dlatego często się zdarza, że są gotowe zasponsorować mężczyzn- w zamian za sex spotkanie. Zauważyliśmy, że są dwa typy sponsorek, kobiety które chcą poznać mężczyznę na stałe w podobnym do siebie wieku i te, które szukają młodych chłopaków jedynie dla sexu.

Pierwszy typ Sponsorki to samotna kobieta, która dużo przeszła w swoim życiu, rozwód, śmierć męża lub po prostu poświęciła większość czasu by spełniać się zawodowo, co skutkowało brakiem czasu by znaleźć partnera. Takiej kobiecie ciężko znaleźć mężczyznę, dlatego posuwają się do sex sponsoringu by szybko poznać kogoś oraz trochę wspomóc finansowo, przez przynajmniej kilka spotkań. Jeśli dojdzie do uczuć między sponsorką, a mężczyzną sponsoring nie będzie już potrzebny.

Drugi typ Sponsorki to kobiety dla których liczy się zabawa, m.in. przez to, ze w młodości im tego brakowało lub poprzez zaniedbania przez męża. Większość ogłoszeń to sponsorki, które szukają młodszych mężczyzn z wytrzymałym „sprzętem” przeważnie do spotkań kilka razy w miesiącu, gdzie mogą się wyszaleć. A tym samym możesz zarobić ok. 2000zł miesięcznie z jednej sponsorki, również świetnie się bawiąc.

Powodzenia!

Ten post ma 7 komentarzy

 1. Rafał

  Szukam sponsorki

  1. Admin

   Napisz wiadomość do jednej z nich za pośrednictwem naszej strony i oczekuj odpowiedzi.

   1. Adrian

    Szukam sponsorki

   2. Dariusz

    Lilianka kiedy mogę się z tobą umówić na sex bez zobowiązań ,mi bardziej chodzi o sex z tobą niż o sponsoring. Jak chcesz możemy się spotykać parę razy w miesiącu.

 2. Mariusz

  Witajcie panie mam sprzęt gotowy dla was jestem dyspozycyjny 24 godziny na dobę każdego dnia jedno słowo i lize cipke i wiele jnnych miejsc waszego ciała jestem bardzo wypuszczony i kocham bardzo sex mam 44 lata jestem kawalerem bez dzieci mieszkam w mieście Łodzi 501 823 002

 3. Piotr

  Witam Jestem z Wrocławia Mam 28 lat Moje Kochanie Panie Jestem Pod Telefonem Dostępny 24h.

  793717218

Dodaj komentarz